O firmě MK MONTOP - plyn, voda, topení

Firma MK-Montop byla založena v roce 1991. Sídlí v městě Hluk blízko Uherského Hradiště.

Od začátku jejího působení byly  hlavní činností instalatérské a topenářské práce včetně rozvodu plynu a instalace plynových zařízení. Rozvoj  firmy s cílem co nejrychlejšího a kvalitního zajištění potřeb zákazníků vedl k rozšíření  činnosti o prodejnu , sklad potřebného materiálu a  výrobků souvisejících s hlavním zaměřením firmy.

Další etapou rozvoje firmy bylo založení a provoz zámečnické dílny.

Realizací závlahových systémů na zahradách rodinných domků či sportovních zařízení jsme uzavřeli okruh potřebných prací v instalacích vody.

Nejnovější činností firmy je instalace zařízení na využívání solární energie.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Ať už se jedná o drobnou havárii nebo jakýkoliv závažnější problém v oblasti instalatérství, neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám vždy k službám. Výběr materiálu a technické řešení zcela závisí na nárocích a požadavcích zákazníka - pracujeme se všemi druhy materiálů dostupných na našem trhu (plast - měď - ocel). Pro práci se všemi materiály máme příslušná osvědčení.

Nabízíme především provedení veškerých instalatérských a topenářských prácí. Pokud to povaha díla vyžaduje, zajistíme i další řemeslníky potřebné k provedení díla, jako například zedníky , obkladače či malíře. Zajistíme vždy komplexní řešení díla. Poradíme Vám s technickým řešením, výběrem i nákupem technologie i zařizovacích předmětů.

 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením nachystat Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.